Minuog vikenda (29-31.03.) u Kragujevcu je održan Balkanski šampionat za uzrast pionira, nada, kadeta, juniora i mlađih seniora na kome je učešće uzelo rekordnih 14 zemalja i oko 1.300 takmičara. Našu zemlju i naš klub na ovom takmičenju predstavljalo je desetoro zrenjaninaca u svim uzrasnim kategorijama. Zlatno odličje pripalo je Marku Andriću (2002., -45 kg) koji je u prvom kolu bio slobodan, zatim je pobedio takmičara iz Makedonije (1:0), u trećem kolu savladao je takmičara iz BIH (1:0), zatim je pobedo takmičara iz Albanije (3:0). U finalu je sa razultatom (1:0) slavio protiv takmičara iz Bugarske. U kadetskoj konkurenciji bronzana medalja pripala je Đorđu Salapuri (kadet, -63). On je do bronzanog odličjao pobedio takmičara iz Mađarske (11:3) i Crne Gore (7:0). Zatim je izgubio od takmičara iz Grčke (0:4), da bi u repasažnim mečevima za bronzanu medalju pobedio takmičara iz Turske (8:0) i Grčke (1:1, sudijskim preglasavanje 5:0). Blizu medalje bila je Aleksandra Vujasinović koja je osvojila 5. Mesto. Ona je u prvom kolu bila slobodna, zatim je drugom kolu pobedila takmičarku iz BIH (3:2). U trećem kolu sa rezultatom 4:0 pobedila je takmičarku iz Grčke, da bi u polufinalnom meču izgubila od takmičarke iz Makedonije (0:8). U odlučujućem meču za bronzanu medalju izgubila je od takmičarke iz Turske sa 0:6 i tako na svom debitantskom nastupu za reprezentaciju Srbije zauzela 5. Mesto. Ostali učesnici iz našeg kluba (Anja Kapelan, Nikola Isailović, Ivan Izgarjan, Ivan Stankov, Nikola Mančev, Marko Vuković i Marko Mihajlović) i pored toga što nisu ostvarili značajniji plasman, pokazali su da imaju potencijal, a stekli su i jedno značajno iskustvo za buduću takmičarsku i sportsku karijeru.