Minuog vikenda u Beogradu održan je Nacionalni šampionat za poletarce, pionire i nade na kome je učestvovalo preko 1.000 takmičara iz preko 150 klubova. Zlatnu medalju na ovom takmičenju u pionirskoj konkurenciji u  sportskim borbama osvojio je Marko Andrić koji je inače i nosilac titule Balkanskog šampiona i time potvrdio primat u pionirskom uzrastu i osvojio drugu uzastopnu titulu na državnom prvenstvu. Njegove kolege iz kluba imali su solidan nastup, ali ovog puta nisu osvojili odličje. Najbliže odličju bili su Marko Laković i Matija Milosavljević koji su izgubili repasažne borbe za bronzanu medalju i tako ostvarili plasman na petom mestu. Anja Milovanović i Nevena Radić i pored dobro prikazane forme zaustavljene su u prvom, odnosno drugom kolu.