Minuog vikenda u Čačku su održana dva veoma značajna takmičenja. Internacionalni turnir „Zlatni pojas“ i Prvenstvo Srbije za seniore, a rezultati koje su postigli zrenjaninski karatisti su više nego odlični!!! Naime, Prvenstvo Srbije za seniore održano je u subotu a učešće je uzelo oko 200 nakvalitetnijih karatista Srbije. Četri takmičarke našeg kluba u seniorskoj konkurenciji osvojile su isti toliki broj medalja i to dve srebrnog i dve bronzanog sjaja. Bronzanim odličjima okitile su se Jovana Petrov (-53) i Jovana Marković (-68), dok su do finala stigle Anja Kapelan (-61) i Nataša Čavrić (-55). Nažalost, obe finalistkinje su izgubile finalne mečeve sa veoma tesnim rezultatom  2:3. Ipak, ako se uzme u obzir činjenica da su obe debitantkinje u seniorskom uzrastu na državnom šampionatu, ovo je više nego odličan rezultat. Međunarodni turnir „Zlatni pojas“ okupio je preko 1.000 takmičara iz 10 zemalja, a naš klub na ovom takmičenju nastupio je sa 7 takmičara. Najuspešniji je bio kadet Đorđe Salapura koji je osvoji zlatnu medalju, a bronzama su se okitili Anja Milovanović, Matija Milosavljević i Marko Laković. Iako su pokazali određen kvalitet na ovom takmičenju bez medalje su ostali Filip Pejović, Nikola Dangubić i Nevena Radić.